No result.
Men's Singles - First Round
[1] D. Altmaier (GER) vs. F. Mena (ARG) | |||
P. Cachin (ARG) vs. C. Lestienne (FRA) | |||
[WC] M. Rehberg (GER) vs. T. Tirante (ARG) | |||
C. Ugo Carabelli (ARG) vs. [7] M. Huesler (SUI) | |||
[3] D. Galan (COL) vs. [Alt] J. Sels (NED) | |||
D. Stricker (SUI) vs. Qualifier | |||
Z. Bergs (BEL) vs. Qualifier | |||
E. Escobedo (USA) vs. [5] C. Tseng (TPE) | |||
[8] A. Martin (SVK) vs. E. Gerasimov | |||
Qualifier/Lucky Loser vs. G. Simon (FRA) | |||
Qualifier/Lucky Loser vs. [Alt] N. Kuhn (GER) | |||
[WC] M. Copil (ROU) vs. [4] [WC] B. Zapata Miralles (ESP) | |||
[6] R. Albot (MDA) vs. [Alt] A. Ritschard (SUI) | |||
Qualifier/Lucky Loser vs. Qualifier/Lucky Loser | |||
B. Fratangelo (USA) vs. Qualifier/Lucky Loser | |||
M. Krueger (USA) vs. [2] F. Bagnis (ARG) |
Men's Doubles - First Round
[1] D. Molchanov (UKR) / J. Withrow (USA) vs. H. Jebens (GER) / J. Lenz (GER) | |||
[WC] C. Frantzen (GER) / T. Sandkaulen (GER) vs. A. Martin (SVK) / T. Weissborn (AUT) | |||
[4] H. Reese (USA) / S. Verbeek (NED) vs. D. Brown (GER) / B. Hassan (LIB) | |||
S. Nagal (IND) / V. Vardhan (IND) vs. J. Sels (NED) / B. Stevens (NED) | |||
N. Barrientos (COL) / M. Reyes-Varela (MEX) vs. J. Cerretani (USA) / T. Fancutt (AUS) | |||
V. Cornea (ROU) / F. Fallert (GER) vs. [3] J. O'Mara (GBR) / J. Smith (AUS) | |||
M. Bortolotti (ITA) / S. Martos Gornes (ESP) vs. [WC] Y. Erel (TUR) / K. Kirci (TUR) | |||
Y. Bhambri (IND) / S. Myneni (IND) vs. [2] I. Sabanov (SRB) / M. Sabanov (SRB) |
Sonntag 04.06.2023- Qualifikation
Q. Men's Singles - First Round
CENTER COURT start 11:30
Qualifying - [2] H. Squire (GER) vs [Alt] A. Braynin (UKR) |
|||
Qualifying - [1] B. Hassan (LIB) vs [WC] L. Gavrielides (GER) | |||
Qualifying - [5] L. Wessels (GER) vs A. Arnaboldi (ITA) | |||
Qualifying - [3] L. Gerch (GER) vs [Alt] J. Pereira (BRA) |
COURT 1 start 11:30
Qualifying - [Alt] M. Moraing (GER) vs [11] A. Holmgren (DEN) |
|||
Qualifying - [WC] P. Tsitsipas (GRE) vs [8] V. Orlov (UKR) | |||
Qualifying - R. Ramanathan (IND) vs [7] M. Janvier (FRA) | |||
Qualifying - S. Kopp (AUT) vs [10] J. Kym (SUI) |
COURT 2 start 11:30
Qualifying - [WC] H. Jebens (GER) vs [12] M. Rehberg (GER) |
|||
Qualifying - [4] [WC] T. Stodder (GER) vs A. Huertas Del Pino Cordova (PER) | |||
Qualifying - [Alt] C. Huertas del Pino (PER) vs [9] A. Santillan (AUS) | |||
Qualifying - [6] D. Dutra da Silva (BRA) vs S. Fanselow (GER) |